Lokalizacja:
Łódź
Firma:
Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Opis:

Nasza oferta

Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę tymczasową

Czas realizacji projektu min. 3 miesiące

Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

Elastyczny grafik ustalany z kierownikiem działu

W późniejszym czasie możliwość pracy zdalnej

Niezbędne narzędzia pracy

Miejsce pracy Łódź Dąbrowa

Zadania

Współpraca przy tworzeniu instrukcji organizacji pracy

Współpraca przy stworzeniu instrukcji w eksploatacji urządzeń energetycznych w oparciu o Rozporządzenie Ministra Energii z dnia 28 sierpnia 2019 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy urządzeniach energetycznych.

Inne prace zlecone przez przełożonego

Nasze oczekiwania

Zainteresowanie/ doświadczenie w obszarze BHP oraz eksploatacji urządzeń energetycznych

Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)

Bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy również w sytuacji spiętrzenia zadań

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło