Aplikacje zostały zamknięte

Michael Page Michael Page

Samodzielna księgowa (m/k)

Ciekawa oferta dla kandydatów z biur rachunkowych, chcących rozwijać się w stabilnej firmie outsourcingowej, zatrudniającej ponad 100 osób.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma zlokalizowana w centrum Katowic, świadcząca usługi outsourcingu i doradztwa prawno-podatkowego na rzecz swoich Klientów.

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie deklaracji VAT i CIT/PIT,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych (w tym RZiS oraz bilansów), sporządzanie sprawozdań do NBP i GUS,
  • Wsparcie merytoryczne młodszych członków zespołu,
  • Udzielanie porad i doradzanie klientom spółki w zakresie obsługi finansowo-księgowej,
  • Wykształcenie kierunkowe.

Profil kandydata

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku księgowego lub samodzielnego księgowego,
  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie mile widziana,
  • Wysokie zdolności interpersonalne,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zaangażowanie.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w przyjemnej atmosferze i dostępności managerów, gotowych udzielić odpowiedzi na Twoje pytania,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,
  • ZFŚS (bony świąteczne, dofinansowania do wczasów),
  • Benefity (Medicover, Multisport, MyBenefit),
  • Owoce dla pracowników, imprezy integracyjne.
Please apply via the button on the right side of this job offer.