Gi Group Sp. z o.o.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla jednego z naszych Klientów z branży produkcyjnej (Chwaszczyno), poszukuję Kandydata/ki na stanowisko:

Samodzielna/y Księgowa/y

Miejsce pracy: Gdynia

Obowiązki:

  • księgowanie transakcji
  • przygotowywanie przelewów bankowych
  • samodzielne prowadzenie pełnej księgowości spółki wraz z tworzeniem sprawozdań finansowych i zamknięciem roku księgowego
  • sporządzanie rozliczeń podatkowych (przygotowywanie deklaracji VAT oraz PIT)
  • praca z Intrastat
  • współpraca z US, ZUS, GUS oraz firmami leasingowymi

Wymagamy:

  • min. 3 letniego doświadczenia zawodowego w samodzielnym prowadzeniu księgowości
  • wykształcenia kierunkowego
  • znajomości aktualnych przepisów prawa podatkowego i przepisów WDT
  • znajomości języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę od pon do pt w godzinach 8.00-16.00
  • możliwości rozwoju w strukturach firmy
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło