HRK S.A.

– Rekrutacja prowadzona online –

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Samodzielna/y Księgowa/yMiejsce pracy: Mikołów

Zadania:

  • Samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych Spółki oraz KPiR i pełnej księgowości firm zewnętrznych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, podatkowych i statystycznych
  • Współtworzenie i nadzór nad polityką rachunkowości w Spółce
  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami, organami podatkowymi i bankami
  • Wykonywanie analiz finansowych na potrzeby Zarządu
  • Analiza i ocena bieżącej sytuacji finansowej firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w księgowości
  • Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości
  • Sumienność i dokładność
  • Odpowiedzialność za terminowość w obowiązkach sprawozdawczych
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Dobra znajomość pakietu Office (szczególnie Excel)
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w dynamiczne rozwijającej się firmie
  • Miłą atmosferę i dobre warunki pracy
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Opiekę medyczną
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło