Aplikacje zostały zamknięte

Dla naszego Klienta, międzynarodowej spółki z sektora nieruchomości komercyjnych, poszukujemy osoby na stanowisko Samodzielna/y Księgowa/y. Osoba ta będzie bezpośrednio współpracować z Finance Managerem a jej obowiązki będą ukierunkowane na weryfikację i poprawność księgowań jak i sprawozdawczość finansową czy podatki.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa spółka z sektora nieruchomości komercyjnych.

Opis stanowiska

  • Sprawowanie nadzoru nad pełną księgowością wybranych spółek celowych
  • Weryfikacja sporządzanych sprawozdań finansowych oraz deklaracji podatkowych VAT i CIT
  • Udział we wdrożeniu systemu ERP
  • Wsparcie Finance Managera w zakresie budżetowania oraz prognozowania
  • Współpraca z biurem rachunkowym oraz audytem

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – np. Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, Podatki
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości (doświadczenie w branży nieruchomości lub praca w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
  • Dobra znajomość programu MS Excel, znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność, odpowiedzialność, wiedza w zakresie podatków
  • Bardzo dobra znajomość UoR oraz aktualnych przepisów podatkowych

Oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna
  • Atrakcyjne premie
  • Możliwość pracy zdalnej