Aplikacje zostały zamknięte

Samodzielny Księgowy M/K

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Katowice, Śląskie

Opis

Kancelaria Doradztwa Podatkowego Torite z siedzibą w Katowicach poszukuje osoby na stanowisko samodzielnego księgowego.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych;
  • kalkulacja podatków oraz sporządzanie deklaracji podatkowych;
  • sporządzanie sprawozdań finansowych;
  • prowadzenie nadzoru księgowego;
  • dodatkowe czynności w zależności od specyfiki działalności klientów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • min. 5-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych;
  • wiedza z obszaru księgowości i znajomość polskich przepisów podatkowych;
  • dobra znajomość programu Comarch Optima;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • umiejętności analityczne.

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się firmie;
  • partnerską atmosferę w biurze;
  • elastyczny czas pracy;
  • ZFŚS