SAP ABAP DEVELOPER

SAP ABAP Developer
Warszawa
NR REF.: 1146434

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa / aktualnie 100% zdalnie

Rodzaj umowy: kontrakt B2B

Współpraca: długofalowa

Stawka: 100-150 pln netto+vat/h

Zadania:

  • Utrzymanie i rozwój systemu
  • Udział w przygotowaniu zmian w aplikacji, we współpracy z analitykami biznesowymi, poprzez przygotowanie technicznych aspektów specyfikacji i oszacowanie nakładu pracy na rozwój
  • Rozwój nowych funkcjonalności lub ulepszeń poprzez programowanie, wykonywanie testów jednostkowych, współpracę z testerami, naprawianie błędów, dokumentowanie
  • Rozwiązywanie problemów w ramach utrzymania aplikacji, poprzez ich analizę, we współpracy z analitykami biznesowymi

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy jako programista ABAP
  • Doświadczenie z SAP Fiori, SAP UI5, OData
  • Doświadczenie z przepływami pracy, obiektami DRAW i integracją z serwerami treści
  • Doświadczenie z bazą danych SAP HANA lub migracja do S / 4HANA
  • Znajomość kluczowych procesów księgowych i zakupowych oraz ich odwzorowania w SAP ECC (nice to have)
  • Doświadczenie z WebDynpro dla ABAP

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy
  • Współpracę przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło