SENIOR PEGA DEVELOPER

Senior Pega developer Gdańsk
NR REF.: 1146232

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Senior Pega Developer

Lokalizacja: Gdańsk, Bydgosz, Lublin oraz Zdalnie
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa

Zadania:

  • Integracja z systemem fakturowania
  • Projektowanie aplikacji z wykorzystaniem PEGA 8.x
  • Mentorowanie innych członków zespołu
  • Ocena i monitorowanie aplikacji

Wymagania:

  • Ponad 3-letnie doświadczenie w pracy z Pega platform
  • Certyfikat (PCSSA), nice to have
  • Znajomość Struktur danych, modelowania i algorytmów
  • Doświadczenie w realizacji pełnego cyklu PRPC
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesami biznesowymi
  • Znajomość projektowania baz danych i serwerów aplikacji/internetowych oraz programowania obiektowego
  • Znajomość: REST SOAP JMS w Pega,
  • Język angielski – poziom B2

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Pracę w międzynarodowym środowisku

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło