Aplikacje zostały zamknięte

Power Media

Senior PHP Developer (praca 100% zdalna)

Od: Power Media
Miejsce pracy: Kraków

Dla naszego Klienta – międzynarodowej agencji zajmującą się produkcją cyfrową z silnym naciskiem na najnowsze technologie poszukujemy kandydatów na stanowisko Senior PHP Developer.

Główne zadania na stanowisku pracy to:

  • Tworzenie i zarządzanie aplikacjami serwerowymi.
  • Zarządzanie i tworzenie dokumentacji technicznej.
  • Zarządzanie, wdrażanie przeglądanie oraz zatwierdzanie kodu (code review, merge request).

Wymagania:

  • Minimum 2 – letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Senior Back-end Developer lub dłuższego doświadczenia na stanowisku Mid Back-End Developer.
  • Bardzo dobra znajomości PHP 7.2+, MySQL 5.6+, Symfony 3.4+.
  • Znajomość architektury oprogramowania i wzorców programistycznych (np. Decorator, Factory, Builder, Command; Events, Dependency Injection).
  • Znajomość REST API, Solid & Kiss, Docker containers.
  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji Git.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Klient oferuje:

  • Dowolną formę współpracy: Umowa o pracę, B2B (26 dni płatnego urlopu).
  • Pracę w pełni zdalną.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Kursy, szkolenia, szerokie możliwości rozwoju.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Pracę w małych zespołach.