Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0423

Obowiązki:

W zakresie zamówien publicznych:
-wybór właściwego trybu udzielenia zamówienia publicznego,
-weryfikacja zgodności opisu przedmiotu zamówienia,
-kompleksowa obsługa zgodnie z przepisami prawa zamówień publ.
W zakresie działu utrzymania ulic i zieleni:
-nadzorowanie całości spraw i pracowników.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • **Obsługa komputera
  • prawo zamówień publicznych

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), administracyjne
  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Pozostałe wymagania:

  • Wymagane doświadczenie zawodowe w zakresie zamówień publicznych, umiejętność obsługi komputera i internetu, komunikatywność, umiejętność organizacji pracy i rozwiązywania problemów

Miejsce pracy: Przemysłowa 4, 66-120 Kargowa, powiat: zielonogórski, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa , Praca Administracja Publiczna , Praca Administracja / Sekretariat