Aplikacje zostały zamknięte

Specjalista ds. Afiliacji/Marketingu/Reklamy/Social Media

  • 500 – 10 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Dodatkowa / sezonowa

  • Typ umowy

    Inny

  • Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

W związku z rozwojem projektu Afiliacji poszukuję osób do mojego zespołu i prowadzę nabór na stanowisko:

Co otrzymujesz?

  • Umowa umożliwiająca wykonywanie zajęcia przez internet
  • wypłaty 2 razy w miesiącu na konto bankowe
  • wynagrodzenie adekwatne do wyników oraz poświeconego czasu (500-10 000 PLN) miesięcznie,
  • dodatkowe premie proporcjonalne do zaangażowania,
  • pełne wsparcie Zespołu oraz pomoc na każdym kroku,
  • wykonywanie zajęcia zdalnie, w domu
  • regularne szkolenia online, niezbędne narzędzia
  • możliwość wykonywania zajęcia w formie dodatkowej lub stałej
  • jeżeli nie masz doświadczenia tego typu działań szkolimy od A do Z,
  • nie wymagamy żadnej inwestycji finansowej

Wymagania:

  • ukończone 18 lat oraz obywatelstwo Polskie
  • aktualne zamieszkanie na terenie Polski,
  • komputer lub smartfon z dostępem do internetu,
  • obsługa komputera na poziomie podstawowym,
  • motywacja do pracy i osiągania wysokich wyników.

Opis stanowiska:

  • reklama oraz promocja produktów, na zlecenie firm zewnętrznych,
  • nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi Klientami,
  • obsługa Klienta,
  • tworzenie narzędzi reklamowych,
  • wszystko odbywa się w 100% w internecie. Rozmowy telefoniczne nie są wymagane.

Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 17 lat.

Możesz potraktować Moją propozycję jako dodatek do standardowej pracy na etacie lub po jakimś czasie zrezygnować z etatu i zarabiać w 100% online.

Możliwość realnego zarabiania:

  • na początek(1-3 miesiące) zarobki 300 – 1500 zł, od 3 do 6 miesięcy można dojść do 2500-4000 po pół roku od 4000 zł miesięcznie, pracując po 2-3 godziny dziennie bez inwestycji.
  • wynagrodzenie jakie możesz uzyskać zależy od Twojego zaangażowania,

Szukam osób do Swojego Teamu, które są pozytywnie nastawione do życia. Dzięki systematyczności, dyscyplinie oraz edukacji są w stanie zmienić swój schemat ZARABIANIA.

Ten projekt wprowadza i uczy pracy w internecie bez angażowania bliskich/znajomych oraz nie wymaga wkładu finansowego.

Kliknij w przycisk „APLIKUJ”, zostaniesz przeniesiona/y na mój profil na FB, zapoznaj się z moją tablicą, zaproś mnie do znajomych, napisz wiadomość, a ja Tobie przedstawię szczegóły oferty i umówimy się na etap wstępny/weryfikacyjny.