Michael Page Michael Page

Specjalista ds. Audytu Wewnętrznego

W związku z powiększeniem zespołu poszukujemy silnie zmotywowanego kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Audytu Wewnętrznego. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za prowadzenie procesów oceny ryzka biznesowego i operacyjnego we wszystkich obszarach funkcjonowania organizacji z szczególnym naciskiem na wygenerowanie wartości dodanej dla biznesu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest globalna spółka technologiczna z branży elektroniki użytkowej.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie audytów wewnętrznych (samodzielnie oraz jako członek zespołu)
  • Ocena efektywności procesów biznesowych i finansowych w ramach całej organizacji
  • Testowanie systemu kontroli wewnętrznych, optymalizacja procesów i procedur
  • Analiza i ocena ryzyk występujących w podległych obszarach
  • Sporządzanie raportów w wynikami prac, rekomendacji oraz ich prezentacja
  • Monitorowanie wdrażania zaleceń pokontrolnych
  • Udział w tworzeniu nowych procesów i procedur

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe – finanse, ekonomia, zarządzanie lub pokrewne
  • Min. 2-letnie doświadczenie w audycie (preferowanie w Wielkiej Czwórce)
  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim (min. B2+)
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Rozpoczęta certyfikacja CIA/CFE będą dodatkowym atutem
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Silna orientacja biznesowa, pro-aktywność

Oferujemy

  • Atakcyjne wynagrodzenie
  • System bonusowy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Dofinansowanie do lunchu
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zniżki na produkty ofertowane przez pracodawcę

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło