Aplikacje zostały zamknięte

HRK S.A.

– Rekrutacja prowadzona online –

Reprezentujemy firmę produkcyjną z branży technicznej, dla której obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. BHP i PpożMiejsce pracy: Gdynia

Twój zakres obowiązków będzie polegał na:

  • przeglądzie wszystkich stanowisk pod względem czynników niebezpiecznych, szkodliwych i uciążliwych
  • nadzorze nad badaniami środowiska pracy w zakresie czynników fizycznych, pyłu, czynników chemicznych; opracowywaniu rejestrów czynników szkodliwych dla zdrowia występujących na stanowisku pracy
  • udziale w oprocowaniu instrukcji, opiniowanie instrukcji
  • nadzorze nad poprawnością wykonywania prac szczególnie niebezpiecznych, pożarowo niebezpiecznych
  • udziale w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz opracowywanie wniosków i dokumentacji powypadkowej
  • sporządzaniu wykazów środków ochrony indywidualnej, w tym odzieży i obuwia, stosowanych w zakładzie pracy, których stosowanie na stanowiskach jest niezbędne z uwzględnieniem okresów ich użytkowania
  • zapewnieniu odpowiedniego poziomu szkoleń w zakresie bhp, ppoż i pierwszej pomocy oraz właściwej adaptacji zawodowej nowo przyjętych pracowników
  • przeprowadzaniu kontroli warunków pracy, nieprawidłowości w zakresie organizacji stanowisk pracy, używanych maszyn, urządzeń narzędzi i materiałów, a także sposobu wykonywania pracy w aspekcie powstawania zagrożeń. zgłaszaniu wniosków do zarządu.
  • okresowym kontrolowaniu stanu ppoż i przedkładaniu wniosków zarządowi
  • udziale w organizacji punktów pierwszej pomocy, informawaniu o osobach przeszkolonych do udzielania pierwszej pomocy
  • wsparciu w udzielaniu pierwszej pomocy,
  • udzielaniu instruktaży pracownikom o zasadach postępowania w przypadku awarii i innych sytuacjach zagrażenia zdrowia
  • występowaniu do kadry zarzadzającej obszarami w zakładzie pracy z zaleceniami usunięcia stwierdzonych zagrożeń i szkodliwości zawodowych oraz uchybień z zakresie bhp i ppoż
  • przewodniczeniu, prowadzeniu spotkań posiedzeń komisji bhp, koordynowaniu prac komisji bhp, raportowaniu przebiegu prac komisi bhp do pracodawcy.

Wymagania pracodawcy:

  • wyższe wykształcenie o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy (mile widziane wykształcenie wyższe techniczne i ukończne studia podyplomowe w zakresie bhp).
  • co najmniej 2-letniego stażu pracy w służbie bhp w firmie produkcyjnej
  • aktualnego szkolenia okresowego dla służby bhp, aktualnego szkolenia dla inspektorów ppoż,

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę lub B2B – w zależności od preferencji
  • Bezpłatny parking
  • Pakiet opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny
  • Dogodny dojazd, firma mieści się blisko obwodnicy Gdyni
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.