Aplikacje zostały zamknięte

Specjalista ds. kadr i płac

  • 5 000 – 5 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kluczbork, Opolskie

Opis

Jesteśmy prężnie działającą i szybko rozwijającą się firmą transportową. Świadczymy usługi na terenie całej Europy, podchodząc profesjonalnie do każdego zadania. Posiadamy swój oddział firmy w Niemczech. Transport międzynarodowy, którym jako firma się zajmujemy jest na najwyższym poziomie. Jest to możliwe dzięki grupie wykwalifikowanych, doświadczonych pracowników. Jeśli Ty również chcesz zdobyć nowe doświadczenie w firmie, gdzie ludzie lubią dzielić się wiedzą oraz wzajemnie inspirować, napisz do Nas.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata/ kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Krzywizna k/Kluczborka

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem pracowników: umów o pracę, wypowiedzeń, świadectw pracy i innych,
  • obsługa procesu zatrudniania cudzoziemców, monitorowanie ważności zezwoleń,
  • kompleksowe prowadzenie akt osobowych dla każdego pracownika, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy,
  • samodzielne naliczanie wynagrodzeń oraz zapewnienie ich zgodności z przepisami prawa pracy, przepisami podatkowymi oraz ubezpieczeń społecznych,
  • rozliczanie poleceń zagranicznych wyjazdów służbowych,
  • sporządzanie informacji, sprawozdań, deklaracji korespondencji do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, PIP, GUS, Komornicy, PFRON, PPK),
  • przyjmowanie i odpowiadanie na pisma urzędowe, organizacja kontaktu na płaszczyźnie urząd – firma, informowanie kierownictwa o powstałych zależnościach i zobowiązaniach,
  • nadzór nad wykonywaniem wymaganych dla danego stanowiska pracy badań wstępnych, okresowych i kontrolnych przez pracowników,
  • nadzór nad dopilnowaniem terminów szkoleń BHP, prowadzenie ewidencji przydzielanych środków BHP,
  • obsługa programu płacowo-kadrowego wykorzystywanego przez firmę,
  • asystowanie przy ewentualnej inspekcji PIP, dostarczanie wymaganej dokumentacji i udzielanie wyjaśnień,
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, informowanie kierownictwa o zmianach dotyczących przedsiębiorstwa i opracowanie wymaganych przez nie działań.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • doświadczenia na podobnym stanowisku, w prowadzeniu procesów kadrowo-płacowych,
  • praktycznej znajomości przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • posiadania wiedzy dot. procesów legalizacji pobytu cudzoziemców na terenie RP,
  • umiejętności analitycznych, pracy w zespole oraz otwartości na stosowanie innowacyjnych rozwiązań,
  • odpowiedzialności, samodzielności, rzetelności oraz bardzo dobrej organizacja pracy,
  • wysokich zdolności interpersonalnych (sumienność, dokładność, terminowość),
  • wysokiej kultury osobistej i profesjonalnego podejścia do klienta wewnętrznego (umiejętne udzielanie i redagowanie odpowiedzi na pytania związane z zagadnieniami kadrowo-płacowymi),
  • bardzo dobrej znajomości programu Płatnik, Gratyfikant,
  • bardzo dobrej znajomość pakietu Office (Word, Excel),
  • gotowości do ciągłego doskonalenia umiejętności, podnoszenia kwalifikacji.

Co oferujemy?

  • interesującą i samodzielną pracę oraz stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i efektywności,
  • elastyczny czas pracy, tj. rozpoczęcie pomiędzy 07-09 a zakończenie 15-17,
  • możliwość szerokiego rozwoju zawodowego przy współpracy z doświadczoną kadrą kierowniczą,
  • dedykowany budżet szkoleniowy,
  • pracę w przyjaznej atmosferze i młodym zespole,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133poz. 883)