Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0422

Obowiązki:

Zadania:
– kompleksowa obsługa kadrowa i płacowa pracowników;
– wprowadzanie i kontrola danych w systemie kadrowo-płacowym;
– przygotowanie dokumentów związanych z zatrudnieniem;
– monitorowanie absencji i ewidencji i rozliczanie czasu pracy;
– sporządzanie deklaracji zgodnie z obowiązującymi przepisami: ZUS, PDOF, GUS, PFRON;
– monitorowanie zmian w prawie i ich implementacja w przedsiębiorstwach klientów biura.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy: Mickiewicza 80/2, 15-237 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: http://www.brmk.pl/

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło