Aplikacje zostały zamknięte

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Specjalista ds. księgowości

Miejsce pracy: Legnica

5-7-60112
Wynagrodzenie: 3400 – 4800 PLN

Grafton Recruitment poszukuje Kandydatów na stanoiwsko:

Lokalizacja: Legnica

Zakres obowiązków:
– wprowadzanie i rozliczanie dokumentów księgowych
– weryfikacja i wprowadzanie dokumentów księgowych do programu SAP
– księgowanie wyciągów bankowych i przygotowywanie płatności
– przygotowywanie deklaracji VAT
– obsługa administracyjno-biurowa
– archiwizacja i nadzór nad obiegiem dokumentów
– prowadzenie miesięcznych sprawozdań finansowych, raportów na potrzeby zarządu, sprawozdań do GUS itp.

Wymagania:
– około dówch lat doświadczenia na stanowisku na podobnym stnowisku
– wykształcenie kierunkowe
– dobra znajomość pakietu MS Office
– skrupulatność, terminowość oraz odpowiedzialność w wykonywaniu zadań
– znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Korzyści:
– zatrudnienie w oparciu o UoP
– prywatna opieka medyczna
– pakiet benefitów pozapłacowych
– ubezpieczenie na życie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.