Aplikacje zostały zamknięte

HRK S.A.

– Rekrutacja prowadzona online –

W związku z rozwojem naszej firmy do działu HRK Payroll Consulting, poszukujemy osoby, która chce zdobyć doświadczenie zawodowe w firmie o ugruntowanej pozycji w branży outsourcingu usług kadrowo-płacowych i doradztwa zawodowego. Aktualnie poszukujemy osoby, która będzie pełniła funkcję Specjalisty ds. Obsługi Płacowej

Specjalista ds. Obsługi Płacowej
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania

  • Kompleksowa obsługa płacowa pracowników, zleceniobiorców;
  • Sporządzanie list płac ze stosunku pracy i umów cywilnoprawnych;
  • Wprowadzanie i kontrola danych w systemie kadrowo-płacowym;
  • Sporządzanie deklaracji zgodnie z obowiązującymi przepisami: ZUS, PDOF, GUS, PFRON;
  • Przygotowywanie danych na potrzeby raportów placowych i statystycznych;
  • Obsługa klienta wewnętrznego.

Wymagania:

  • Minimum 4-letnie doświadczenie zawodowe w samodzielnym naliczaniu płac pracowników;
  • Praktyczna znajomość zagadnień prawa pracy, przepisów ZUS, PDOF;
  • Praktyczna znajomość systemów kadrowo-płacowych oraz Płatnik;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Dużą samodzielność i swobodę działania