HRK S.A.

– Rekrutacja prowadzona online –

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG.
Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Personalnych i Wynagrodzeń Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki na stanowisku:

  • administracja kadrowa w pełnym zakresie,
  • naliczanie wynagrodzeń,
  • koordynacja spraw związanych z zatrudnieniem pracowników zagranicznych,
  • administracja świadczeniami pracowniczymi,
  • sporządzanie procedur na potrzeby działu,
  • przygotowywanie i prowadzenie prezentacji z zakresu pracy działu,
  • sporządzanie zestawień i raportów.

Wymagania na stanowisku:

  • doświadczenie w pracy w dziale personalnym i wynagrodzeń,
  • znajomość zagadnień związanych z systemami wynagrodzeń i świadczeniami pracowniczymi
  • biegła znajomość przepisów prawa pracy oraz związanych z rozliczaniem wynagrodzeń,
  • umiejętność redakcji tekstów i sporządzania zestawień w programie Excel,
  • umiejętność obsługi komputera (program Płatnik, programy płacowo-kadrowe, Word, Excel),
  • umiejętności organizacyjne oraz współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na cały etat,
  • Pakiet świadczeń pracowniczych.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło