Lokalizacja:
Kraków
Firma:
Mostostal Warszawa S.A.

Opis:

Opis stanowiska

  • nadzór nad przygotowaniem planów ilościowo-finansowych i harmonogramów dla wybranych kontraktów infrastrukturalnych,
  • weryfikacja realizacji założeń z opracowanych planów, monitorowanie odchyleń,
  • opracowanie analiz wybranych zagadnień dotyczących zgodności realizacji kontaktu zgodnie z założeniami,
  • udział w przeglądach i spotkaniach dotyczących uzgadniania harmonogramów i planów,
  • tworzenie raportów, zestawień, informacji o realizacji harmonogramu budowy,
  • monitorowanie stanu realizacji harmonogramu budowy.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa drogowego będzie atutem,
  • doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku,
  • biegła znajomości MS Excel oraz mile widziana znajomość Ms Project/Primavera 6,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • doskonałe zdolności analityczne,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole,
  • otwartość na pracę w delegacji (wyjazdy do Rzeszowa)
  • dobra organizacji pracy własnej.

Oferujemy

  • udział w realizacji dużego i unikatowego pod względem technicznym kontraktu –drogi ekspresowej S19 na odcinku od węzła Rzeszów Południe do węzła Babica,
  • współpracę w środowisku międzynarodowym,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i uczenia się od najlepszych,
  • pracę w zróżnicowanym zespole,
  • pracę w firmie, która kładzie nacisk na społeczną odpowiedzialność biznesu,
  • możliwość korzystania z nowoczesnych technologii,
  • przyjazną atmosferę pracy,

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło