Aplikacje zostały zamknięte

Specjalista ds. rekrutacji

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

7-14-59233

W związku z rozwojem struktur Centrum Biznesowego naszego Klienta – firmy z branży automotive, poszukujemy doświadczonego rekrutera z biegłą znajomością angielskiego.

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Zakres zadań:
– realizacja projektów rekrutacjnych według wytycznych HR Business Partnera i Managerów (Polska i Europa),
– pozyskiwanie aktywnych i pasywnych Kandydatów przy zastosowaniu adekwatnych narzędzi rekrutacyjnych,
– weryfikacja i selekcja Kandytów,
– dbanie o pozytywny wizerunek marki.

Wymagania:
– zaawansowana znajomość języka angielskiego (wymóg konieczny),
– doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych z szerokiego spectrum specializacji,
– doświadczenie w kontaktach biznesowych,
– asertywność i umiejętność efektywnej pracy w dynamicznym środowisku.

Korzyści:
– bogaty pakiet benefitów obejmujący m.in.: wczasy pod gruszą, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, bony świąteczne,
– zapewnione miejsce parkingowe w centrum Bielska- Białej,
– szansa rozwoju w międzynarodowym centrum usług wspólnych w ramach prowadzenia różnorodnych projektów rekrutacyjnych,
– ekspozycja na kontakty międzynarodowe.