Aplikacje zostały zamknięte

Specjalista ds. rekrutacji; organizacja szkoleń; pracownik biurowy

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Inny

  • Łódź, Łódzkie

Opis

Zatrudnię na stanowisko:

Specjalista ds. rekrutacji i organizacji szkoleń, pracownik biurowy

Miejsce pracy: Łódź

Główne zadania:

·        Prowadzenie selekcji aplikacji oraz rozmów rekrutacyjnych,

·        Prowadzenie i organizacja projektów szkoleniowych

·        Pozyskiwanie nowych źródeł kandydatów

·        Redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń

·        Prowadzenie dokumentacji projektowej

·        Nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów

·        Obsługa urządzeń biurowych,

·        Wykonywanie bieżących prac administracyjno-biurowych,

Wymagania:

·        Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe kierunkowe: psychologia, zarządzanie, zarządzanie zasobami ludzkimi;

·        Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office ( Word, Excel, Outlook)

·        Umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy pod presją czasu,

·        Zaangażowanie w wykonywane obowiązki i sumienność,

·        Umiejętność pracy w zespole

·        Komunikatywność i umiejętność utrzymywania pozytywnych relacji

·        Łatwość nawiązywania kontaktów przez telefon

Oferujemy:

·        Zatrudnienie w stabilnej firmie

·        Ciekawą, dającą satysfakcję pracę i możliwość rozwoju zawodowego

·        Niezbędne narzędzia pracy,

·        Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na okres próbny (docelowo umowa o pracę)

·        Nowe doświadczenia, dobre relacje i miłą atmosferę.

·        Dużą samodzielność

·        Pracę w systemie 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku;

·        Pracę w młodym energicznym zespole.

Jeśli jesteś zainteresowany/a tą ofertą prześlij nam swoje CV.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))