Aplikacje zostały zamknięte

Specjalista ds. wsparcia IT

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Samozatrudnienie

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Rekrutacja online

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Voice Contact Center jest liderem wśród firm świadczących usługi zarządzania relacjami z klientem z wykorzystaniem wirtualnych kanałów komunikacji. W swoim portfolio możemy pochwalić się współpracą ze znanymi i prestiżowymi polskimi oraz zagranicznymi markami.

Jesteśmy częścią grupy OEX jednego z wiodących na polskim rynku podmiotów specjalizujących się w nowoczesnych usługach dla biznesu.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Bieżące wsparcie użytkowników w zakresie sprzętu IT, oprogramowania komputerowego i wykorzystywanych systemów informatycznych
  • Rozwiązywanie incydentów i problemów technicznych dotyczących infrastruktury IT i zasobów technicznych użytkowników w organizacji
  • Instalacja i konfiguracja sprzętu oraz oprogramowania komputerowego
  • Przygotowywanie dostępów i uprawnień do systemów informatycznych
  • Prowadzenie inwentaryzacji sprzętu
  • Wdrażanie rozwiązań rynkowych z zakresu systemów wspierających procesy biznesowe i obsługi Klienta
  • Wsparcie przy instalacjach oprogramowania dedykowanego dla projektów biznesowych
  • Udział w projektach rozwojowych IT

Nasze oczekiwania:

  • Min. 2-letnie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość pracy z systemami Windows oraz pakietu MS Office
  • Znajomość obsługi biznesowych komunikatorów i aplikacji do wymiany zasobów plikowych
  • Znajomość podstawowych zagadnień sieciowych (praca stacji w sieci LAN/WAN)
  • Mile widziana znajomość środowiska Active Directory
  • Mile widziana znajomość platformy Microsoft365
  • Dobre umiejętności interpersonalne
  • Dyspozycyjność, sumienność, samodzielność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikacje mailową i telefoniczną

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia: kontrakt B2B + system motywacyjny
  • Zmianowy system pracy w godzinach 7-19
  • Dofinansowanie do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczeń
  • Bonusy w programie Member-Get-Member (polecenie kandydata do pracy)
  • Dodatkowe konkursy, ogólnofirmowe programy motywacyjne oraz eventy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Nieformalną atmosferę w biurze i pracę w małych, wspierających zespołach