Aplikacje zostały zamknięte
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Spedytor międzynarodowy (m/k)

Miejsce pracy: Mielec

Obowiązki:

  • obsługa klienta oraz planowanie drogowych przewozów zagranicznych,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz przewoźników,
  • monitorowanie realizacji zleconych przewozów,
  • utrzymywanie stałych relacji z klientami oraz identyfikacja potrzeb,
  • dbałość o wysoką jakość usług oraz terminowość dostaw.

Wymagania:

  • znajomość rynku przewoźników i klientów,
  • min. 2-letnie doświadczenie w spedycji międzynarodowej,
  • zaangażowanie, samodzielność oraz nastawienie na realizację celów,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków obcych będzie atutem),
  • wyższe wykształcenie,
  • umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe i pakiet wyjątkowych benefitów,
  • przejrzyste i standaryzowane systemy: organizacyjny, informatyczny i motywacyjny,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach organizacji o europejskim zasięgu,
  • profesjonalne szkolenia w zakresie spedycji,
  • wsparcie ze strony innych działów firmy (księgowości, prawników, IT).

Bliższe informacje pod numerem tel. 665 284 003.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.