Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1848

Obowiązki:

dbanie o porządek i czystość w pomieszczeniach biurowych, ciągach komunikacyjnych, pomieszczeniach socjalnych i sanitarnych, przestrzeganie procedur, zasad oraz standardów firmy, zgłaszanie usterek, dokumentowanie czynności w zakresie sprzątania

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • brak lub niepełne podstawowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe, doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane, gotowość do pracy w trybie dwuzmianowym, obsługa urzadzeń czyszczacych, sumienność, dokładność

Miejsce pracy: Nowy Kisielin – Rozwojowa 9, 66-002 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: –

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
17/02/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna