Aplikacje zostały zamknięte

Kasjer/Sprzedawca- Szczecin – Chata Polska

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Szczecin, Zachodniopomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Chata Polska to sieć sklepów ogólnospożywczych prężnie rozwijająca się od 1997 roku. Jesteśmy silną firmą handlową, opartą w 100% na polskim kapitale, skupiającą wyłącznie polskich przedsiębiorców.

W związku z dynamicznym rozwojem zatrudnimy osobę na stanowisko:

Kasjer/Sprzedawca

Miejsce pracy: Szczecin, ul. Szwedzka 28

Zapewniamy:

·        atrakcyjne wynagrodzenie + premie uznaniowe

·        umowę o pracę lub zlecenie – sam decydujesz o formie zatrudnienia

·        terminową wypłatę świadczeń

·        szansę rozwoju i awansu zawodowego w sklepach Chata Polska

·        szkolenie wdrażające

·        pracę blisko domu

·        pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze

·        stabilność zatrudnienia w silnie rozwijającej się firmie

·        bardzo ciekawe wyzwania oraz możliwość realizacji własnych pomysłów

·        dbamy o to, aby praca w naszych sklepach przynosiła satysfakcję, niezależnie od zajmowanego stanowiska

Dodatkowo oferujemy:

·        możliwość wykupienia pakietu opieki medycznej dla Ciebie i Twoich bliskich

·        atrakcyjne warunki Pracowniczego Ubezpieczenia Grupowego

Twoje zadania to:

·        zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnej ze standardami firmy

·        obsługa kasy fiskalnej

·        wykładanie towaru oraz dbanie o jego właściwą ekspozycję na sklepie

A nasze oczekiwanie w stosunku do Ciebie to:

·        komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

·        gotowość do pracy zmianowej oraz w wybrane weekendy

·        aktualne badania do celów sanitarno–epidemiologicznych lub gotowość do zrobienia badań

Dołącz do naszego zespołu i razem z nami buduj zaufanie oraz satysfakcję naszych Klientów!

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem:

,,Zapoznałem się z udzielaną przez MMT Supermarket Sp. z o.o. Sp. k. informacją w sprawie przetwarzania danych osobowych, oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MMT Supermarket Sp. z o.o. Sp. K. danych osobowych zawartych w moim CV i w innych dokumentach dołączonych do CV, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.”

Dobrowolna zgoda w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji:

,,Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MMT Supermarket Sp. z o.o. Sp. k. danych osobowych zawartych w moim CV i w innych dokumentach dołączonych do CV, także w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji, w okresie do 31 grudnia pierwszego pełnego roku kalendarzowego po roku zgłoszenia mojej kandydatury.”

Informacja w sprawie przetwarzania danych osobowych: Administratorem danych osobowych kandydatów jest MMT Supermarket Sp. z o.o. Sp.k. (ul. Zwierzchowskiego 25, 61-249 Poznań, tel.

+48 61 65 00 360 ), która przetwarza je w celu rekrutacji. Kandydat ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec ich przetwarzania, oraz prawo skargi. Kandydat może wycofać zgodę na przetwarzanie danych w każdym czasie. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółową informacją w sprawie przetwarzania danych osobowych oraz Państwa praw pod linkiem: http://www.chatapolska.pl/web/files/rekrutacja_obowiazek_informacyjny.pdf