Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0431

Obowiązki:

Ostrzenie i drobne narawy przyrządów szlifowania detali, wykonywanie wszystkich prac mechanicznych mających na celu naprawę i usprawnienie maszyn produkcyjnych.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe, techniczne

Zawód:

  • Szlifierz metali

Pozostałe wymagania:

  • wykszt. min. zasadnicze zawodowe techniczne; mile widziane doświadczenie; wiedza z zakresu obróbki skrawaniem; praca w godz. 06.00-14.00, 14.00-22.00

Miejsce pracy: POLNA 26/74, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło