Aplikacje zostały zamknięte

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Technical Architect (Data Bases)

Miejsce pracy: Warszawa

2-16-57678
Wynagrodzenie: 120 – 150 PLN

Na stanowisko Technical Architect poszukujemy doświadczonych programistów/architektów specjalizujących się w Bazach Danych.

Zakres obowiązków:
– budowanie narzędzi Master Data Managenet i Data Quality;
– zarządzanie zespołem developerów;
– kontakt z zarządem i klientami w celu ustalenia potrzeb i dostosowania rozwiązań;
– wyznaczanie celów zespołu i określanie charakterystyki rozwiązań;

Wymagania:
– ugruntowane doświadczenie w developmencie oprogramowania, mile widziana znajomość różnych języków programowania i doświadczenie z różnymi technologiami (Azure, Oacle, Java, Python, R., PL/SQL i inne);
– doświadczenie w roli Team Leadera/Project Managera/Architekta lub pokrewne;
– znajomość rozwiązań z zakresu Master Data i Data Warehouse;
– mile widziane doświadczenie z Big Data, AWS, Machine Learning;
– dobra znajomość j. angielskiego;

Korzyści:
– praca dla polskiej firmy o zasięgu globalnym;
– możliwość częściowej pracy zdalnej i elastyczne godziny;
– współpraca w oparciu o B2B lub umowę o pracę;
– pakiet benefitów: ubezpieczenie medynczne i na życie, karta multisport, szklolenia techniczne i nietechniczne;