Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1797

Obowiązki:

Wykonywanie prac ciesielskich, betoniarskich, zbrojarskich.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • betoniarz zbrojarz
  • doświadczenie jako cieśla szalunkowy

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 1] : Istnieje możliwość zatrudnienia osób bez doświadczenia i przyuczenia do zawodu. [Inne] : Doświadczenie w wykonywaniu konstrukcji żelbetowych – prace ciesielskie, zbrojarskie, betoniarskie.

Miejsce pracy: ANDERSA 8E/20, 66-400 Gorzów Wielkopolski, powiat: m. Gorzów Wielkopolski, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy