O firmie

Żeby dotrzeć do początków PRANu musimy cofnąć się o kilkanaście lat… a dokładniej do 1 grudnia 2004 roku. To właśnie wtedy wystartowaliśmy mając dwa biura: w Opolu i Gliwicach. Od tego dnia zajmowaliśmy się rekrutacją dla wielu agencji pracy na terenie Holandii.

Rok 2006 przyniósł zmianę: podbiliśmy północną Polskę, otwierając biuro w Gdańsku, dzięki temu mogliśmy dotrzeć do większej ilości kandydatów. Szybko okazało się, że Polska to dla nas za mało! Podczas rekrutowania dla AZM Maastricht wykwalifikowanych pielęgniarek nie potrafiliśmy znaleźć wystarczającej liczby kandydatek. Postanowiliśmy więc „podbić” upalną Hiszpanię, i tak powstało nasze biuro w Madrycie. Wtedy też konieczna była zmiana rozwinięcia skrótu PRAN. Wcześniejsze Polish Recruitment Agency Netherlands ustąpiło miejsca Professional Recruitment Agency Netherlands.

Z biegiem czasu PRAN na stałe wpisał się w świadomość zarówno Polaków, Hiszpanów jak i Holendrów. Rekrutowaliśmy nie tylko na oferty produkcyjne i logistyczne, ale też budowlane i specjalistyczne.

Na przestrzeni lat zaczęliśmy poszukiwać kandydatów w Rumuni i na Litwie.
Coraz częściej udawało nam się łączyć pracowników z holenderską agencją Covebo.
Współpraca układała się na tyle dobrze, że w 2016 roku, Covebo kupiło PRAN chcąc mieć nas na wyłączność. Jako część rodziny Covebo znaleźliśmy się w zaszczytnym gronie 10 najlepszych pracodawców w Holandii w 2019 roku.

Nasza historia trwa nadal. Zmieniamy się, ale wciąż przyświecają nam te same idee co kilkanaście lat temu.

Informacje o Firmie
Strona używa plików Cookies, pliki te potrzebne są do poprawnego jej działania, więcej dowiesz się na stronie polityka prywatności.

Zaloguj się

Zapisz się

Zapomniane hasło

Dzielić