ACCOUNTANT/KSIĘGOWY/KSIĘGOWA

Accountant/Księgowy/Księgowa
Gliwice
NR REF.: 1147620

Dla naszego klienta- międzynarodowej firmy w Gliwicach, poszukujemy kandydata na stanowisko Księgowego/Księgowej.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłowy i terminowy nadzór nad administracją finansową oraz przygotowywanie raportów dla przełożonych w celu stworzenia sprawnego systemu administrowania finansami.

Do głównych zadań administracyjnych na stanowisku będzie należało rejestrowanie, kontrola i księgowanie faktur, dekretacja w obszarze księgi głównej, zarządzanie należnościami i zobowiązaniami, a także wsparcie wewnętrznych działów w organizacji. W skład obowiązków wejdzie także przygotowywanie tygodniowych lub miesięcznych sprawozdań i rejestrów oraz przedstawianie raportów dla jednostki nadzorującej. Zadaniem osoby na tym stanowisku będzie także zarzadzanie przeterminowanymi należnościami, wsparcie wewnętrznych działów i klientów w rozwiązywaniu powstałych w skutek tego problemów, dostarczanie informacji finansowych do klientów oraz wydziałów firmy, a także informowanie wierzycieli o potencjalnych trudnościach.

Szukamy kandydata z wyższym wykształceniem w obszarze finansów lub księgowości i min. 2-letnim doświadczeniem na stanowisku związanym z księgowością. Nasz klient kładzie nacisk na bardzo dobrą znajomością języka angielskiego w mowie i piśmie, praktyczną znajomość zagadnień księgowych oraz opanowanie programu Excel. Mile widziana znajomość systemu SAP.
Idealny kandydat powinien cechować się bardzo dobrymi zdolnościami komunikacyjnymi, samodzielnością, odpowiedzialnością oraz umiejętnością organizowania własnej pracy. Poszukujemy osoby solidnej, godnej zaufania i zaangażowanej w powierzone obowiązki.

Nasz klient oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość rozwoju, używanie języka angielskiego na co dzień oraz sympatyczną atmosferę pracy w kilkuosobowym zespole.

Przegląd ofert pracy

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę stronę, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło

Udostępnij