Aplikacje zostały zamknięte
Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group – the world’s leading provider of HR solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2018, work through Adecco Poland found nearly 52 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Administrator budżetu mediowego

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Administracja budżetu mediowego
  • Analiza wydatków i kontrola procesu fakturowania
  • Przygotowywanie raportów
  • Archiwizowanie dokumentacji
  • Wsparcie w innych pracach administracyjnych w Dziale ds. Mediów

Oczekiwania:

  • Wyższe wykształcenie pełne (preferowane kierunki finansowe i ekonomiczne)
  • roczne doświadczenie w pracy w zakresie finansów/rachunkowości/audytu
  • Znajomość wskaźników mediowych
  • MS Office – Excel, Word, PowerPoint
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w mowie i w piśmie – C1
  • Duże zdolności analityczne, organizacyjne, dokładność i skrupulatność
  • Duże zdolności interpersonalne i komunikacyjne (w tym komunikacji i prezentacji w międzynarodowym środowisku)

Oferujemy:

  • Pracę w miłej atmosferze.
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę na rok przez Adecco
  • Miejsce pracy: Warszawa Wilanów, praca w systemie hybrydowym

Numer referencyjny: SAM/wa1/Ad/A3

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.