Aplikacje zostały zamknięte

Administrator IT

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Professnet IT Services is hiring! Our employees are the foundation of our success. Everyone receives the freedom, responsibility, and encouragement to become experts. If you love continuous development, innovation and you are interested in participating in interesting projects, then you will fit in with our company culture and you will further deepen your passions!

ABOUT US:

Started in 2009, Professnet is a fast-growing IT consulting and services company, specializing in DevOps / Infrastructure solutions. We help customers transform and build what’s next for their business!

Miejsce pracy: Warszawa

OBOWIĄZKI:

Bezpośrednia współpraca z klientem;

Budowanie infrastruktury i tworzenie propozycji architektur dla klientów;

Współpraca z różnymi zespołami biznesowymi i technicznymi;

Świadczenie usług wsparcia technicznego;

WYMAGANIA:

Samodzielne i proaktywne podejście;

Dobra znajomość systemu operacyjnego Linux, np. RHEL, CentOS;

Dobra znajomość systemu operacyjnego Microsoft;

Dobra znajomość elementów infrastruktury centrum danych, LAN / WAN, pamięć masowa, protokoły DNS, NTP, AD itd.;

Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

MILE WIDZIANE:

Doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa systemów Linux / Windows

Doświadczenie z rozwiązaniami ELK, Prometheus / Grafana, Cloud

OFERUJEMY:

Udział w innowacyjnych i ambitnych projektach;

Swoboda działania w powierzonym zakresie;

Przyjazna atmosfera;

Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym;

Udział w tworzeniu fajnej firmy;

Świetna kawa;

Benefity pracownicze;