administrator IT

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

Opis

Firma dostarczająca zewnętrzne usługi IT poszukuje kandydata do pracy na stanowisku informatyka w dziale Help Desk.

Zakres obowiązków:

– wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu bieżących problemów

– administracja zasobami sieci

– pomoc we wdrożeniach nowych systemów

Wymagania:

– znajomość systemów operacyjnych Windows i Mac OS

– znajomość pakietu Office

– umiejętność konfiguracji i administracji AD

– umiejętność konfiguracji i diagnostyki urządzeń sieci komputerowej

Oferujemy:

– umowę o pracę

– możliwości rozwoju i poznania różnorodnych systemów IT

– dużą samodzielność w wykonywaniu obowiązków

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło