Aplikacje zostały zamknięte

Administrator Językiem Hiszpańskim (zmiana popołudniowa)

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Łódź, Łódzkie

  • Praca zdalna

  • Rekrutacja online

Opis

Opis stanowiska

  • przypisywanie odpowiednich kodów celnych na fakturach;
  • przygotowywanie dokumentów celnych;
  • kontakt z klientem zewnętrznym i wewnętrznym oraz z Urzędami Celnymi;
  • inne proste prace administracyjne.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość pracy zdalnej;
  • ubezpieczenie na życie;
  • plan emerytalny;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • dofinansowanie do karty Multisport;
  • specjalny program wdrożeniowy dla nowych pracowników;
  • możliwość skorzystania z biblioteki pracowniczej oraz wypożyczalni gier planszowych;
  • pracę w nowoczesnym biurowcu w ścisłym centrum Łodzi (University Business Park – Wólczańska 178);
  • zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku;
  • możliwość wykorzystania języka obcego w codziennych kontaktach z zagranicznymi partnerami i klientami;
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy oraz możliwość udziału w wielu organizacjach wewnątrzfirmowych (np. komitet wolontariacki, sportowy itp.)

Od kandydatów oczekujemy

  • dobrej znajomości języka hiszpańskiego  (w mowie i w piśmie);
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
  • dobrej organizacji pracy;
  • gotowości do pracy na zmianę popołudniową (15:00 – 23:45);
  • analitycznego rozwiązywania problemów;
  • umiejętności obsługi komputera;

Klikając „Napisz wiadomość” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do UPS (Pracodawca), akceptujesz Politykę prywatności dla kandydatów UPS.