Aplikacje zostały zamknięte

AGRONOM/ KIEROWNIK PRODUKCJI WARZYW

Miejsce pracy: Płońsk

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie upraw zielonych warzyw gruntowych wewnątrz Grupy zgodnie z najwyższymi standardami jakości
  • Planowanie i koordynacja zabiegów agrotechnicznych i agronomicznych na polach pod uprawę warzyw w sezonie i poza nim (bronowanie, nawożenie, nawadnianie i nadzór nad systemem nawodnienia, sadzenie oraz sianie, odpowiednie przygotowywanie ziemi na okres zimowy)
  • Zarządzanie zespołem 30-50 osób
  • Odpowiedzialność za dobór maszyn (ciągniki oraz maszyny uprawowe). Zbieranie ofert i proponowanie Zarządowi nowych inwestycji dotyczących parku maszynowego.
  • Dbanie o odpowiedni stan utrzymania maszyn oraz nadzór nad ich serwisem technicznym. Optymalizacja zużycia paliw oraz odpowiedni dobór mocy ciągników do wykonywanej pracy
  • Kontrola komputerowego systemu monitoringu GPS (nadzór nad poborem próbek gleby, kontrola jakości gleby oraz sprawności systemów nawodnienia (T- TAPE oraz konwencjonalna metoda deszczownic)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku rolniczym, ogrodnictwo, warzywnictwo
  • Min 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość nowoczesnych metod uprawy ziemi
  • Umiejętność zarządzania pracownikami
  • Duża dyspozycyjność w okresie sezonowym
  • Pakiet MS Office
  • Prawo jazdy kat. T lub B+E
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziany j. ukraiński lub rosyjski

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu umowę o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie od 8 000 zł/mies brutto ( w zależności od doświadczenia )
  • Premię miesięczną w wysokości 20 %
  • Pracę od Pon – Pt,
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy
  • Bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty MultiSport, oraz do nauki języków obcych
  • Pracę w oparciu o nowoczesne technologie
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku