Aplikacje zostały zamknięte

Analityk Integracyjny

Od: Power Media
Miejsce pracy: Warszawa

Nasz klient jest światowym liderem w przetwórstwie żywności. Ich działania skupiają się m.in. na analizie procesów biznesowych, przygotowaniu danych, tworzeniu interaktywnych raportów, a także developmencie i utrzymaniu kluczowych aplikacji. Współpracują z firmami na całym świecie.

Opis stanowiska:
Analityk Integracyjny dołączy do zespołu rozwijającego rozwiązania integracyjne oparte na platformie TIBCO. Do zadań pracownika należeć będą: analiza oraz ustalanie wymagań, praca z ekspertami w różnych lokalizacjach firmy, menedżerami, zespołami: deweloperskim, QA, a także z podmiotami zewnętrznymi. Analityk będzie także zaangażowany w analizę modeli danych, ustalanie mapowań, walidację rozwijanych rozwiązań oraz wsparcie na drugiej linii.

Zakres obowiązków:
• Ustalaniem wymagań we współpracy z ekspertami domenowymi oraz podmiotami zewnętrznymi
• Uzgadnianiem interfejsów, określaniem mapowań i translacji
• Analizą zaawansowanych modeli danych integrowanych systemów
• Sporządzaniem dokumentacji i specyfikacji technicznej
• Analizą, oceną oraz walidacją danych i rozwiązań
• Budowaniem wiedzy o domenach biznesowych w których osadzone są integrowane systemy
• Wsparciem dla rozwiązań produkcyjnych (druga linia wsparcia)

Wymagania:
 Minimum 2-letnie doświadczenie w przeprowadzaniu analiz dużych systemów biznesowych
• Dobra znajomość metod budowania modeli danych
• Doświadczenie w uzgadnianiu interfejsów, definiowaniu mapowań oraz translacji
• Dobra znajomość / doświadczenie w projektach integracji systemów oraz transportu danych (ETL)
• Umiejętność sprawnego poruszania się w SQL, Excelu, CSV oraz XML
• Umiejętność priorytetowania zadań w środowisku wielu aktywnych projektów
• Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej zgodnie z obowiązującymi wymogami
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
• Znajomość tematyki rynków towarowych, transakcji giełdowych, finansów lub księgowości
• Doświadczenie w pracy z systemami opartymi o kanoniczny model danych

Firma oferuje:

  • Elastyczną formę współpracy: umowa o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + roczne bonusy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego (budżet szkoleniowy)
  • Pracę przy rożnych projektach, dla klientów z całego świata
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty Multisport (50%)
  • Możliwość pracy 100% zdalnej