Analityk Wsparcia Technicznego – Tester oprogramowania

  • 4 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Rzeszów, Podkarpackie

Opis

Firma ModulesGarden zatrudni kreatywnego pracownika na stanowisko Analityka Wsparcia Technicznego. Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania, integracją aplikacji internetowych oraz outsourcingiem usług zarówno dla dużych przedsiębiorstw, jak i odbiorców indywidualnych z całego świata. Działamy w obszarze szeroko pojętej branży web hosting oraz technologii internetowych. Jesteśmy światowym liderem dostarczającym wysokiej jakości rozwiązania dla największej platformy automatyzującej firmy web hostingowe.

Kandydata na wyżej wymienione stanowisko wyszkolimy i nauczymy wykonywać wydajnie powierzone zadania.

Poszukujemy spostrzegawczej osoby, która potrafi myśleć nieszablonowo i świetnie odnajduje się w nowoczesnym świecie informatyki oraz Internetu. Na stanowisku Analityka Wsparcia Technicznego Twoim chlebem powszednim będzie tzw. „szukanie dziury w całym„, czyli odtwarzanie zgłoszonych problemów, znalezienie ich przyczyny, a także wstępne opracowanie ich potencjalnego rozwiązania. Będziesz ściśle współpracować z naszymi zespołami wsparcia technicznego, programistami oraz testerami, aby pomóc nam skutecznie eliminować zgłoszone problemy, poprawiać jakość oferowanego wsparcia klienta oraz realnie wpływać na efekt końcowy oferowanych przez nas rozwiązań.

Zadania:

– Odtwarzanie i diagnozowanie problemów zgłaszanych przez klientów

– Testowanie przygotowanych aktualizacji oprogramowania

– Konfiguracja i utrzymanie środowisk testowych

– Instalowanie i konfiguracja oprogramowania klientów

– Bieżąca pomoc w wewnętrznej pracy działów wsparcia technicznego, zapewniania jakości oraz programistów

Wymagania:

– Znajomość podstawowych zagadnień IT oraz branży web hostingowej

– Dobra znajomość pisemnego języka angielskiego

– Kreatywność oraz umiejętność analizowania problemów

– Spostrzegawczość i dokładność

– Umiejętność współpracy w zespole oraz odpowiedzialność za powierzone zadania

Mile widziane:

– Podstawowa znajomość PHP, MySQL, JavaScript oraz jQuery

– Znajomość bugtrackerów: GitLab, GitHub oraz JIRA

– Znajomość procedur i metodologii testowania oprogramowania

– Znajomość testów automatycznych

– Certyfikaty potwierdzające zdobyte umiejętności w zakresie testowania oprogramowania

Oferujemy:

– Atrakcyjne wynagrodzenie i premie okolicznościowe

– Możliwość nieustannego rozwoju oraz podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych

– Uczestnictwo w realizacji innowacyjnych projektów dla renomowanych marek na rynku międzynarodowym

– Dużą swobodę w realizacji wyznaczonych zadań oraz pracę pozbawioną rutyny

– Pracę w młodym i zgranym zespole

– Przyjazną atmosferę i bardzo dobre warunki pracy

– Spotkania integracyjne

Kandydatów prosimy o przesłanie krótkiego życiorysu, opisanie swojego doświadczenia zawodowego, swoich zainteresowań, a szczególnie umiejętności wymaganych do podjęcia pracy na wyżej wymienionym stanowisku.

Oficjalna strona firmy:

ModulesGarden

modulesgarden.com

Dane firmy:

INBS.Software Konrad Keck

ul. Rejtana 36

Rzeszów 35-310

NIP: 8652468710

REGON: 180759700

Prosimy przesyłać wszystkie zgłoszenia w formacie PDF poprzez formularz pod ogłoszeniem.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło