Aplikacje zostały zamknięte

Analyst/PM (Cloud&Strategy)

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kielce

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: IT – Konsulting,IT – Programowanie / Analizy,IT – Project Management

Informacje o projekcie:

  • Lokalizacja: Warszawa (Metro Słodowiec), możliwość pracy zdalnej (model hybrydowy)
  • Profil projekt: rozwiązania analityczne, z obszaru BI Big Data
  • Poziom stanowiska: Mid./Senior
  • Długość projektu: długofalowa współpraca
  • Budżet: 90-120 netto + VAT/h (nie wykluczamy również UoP)

Obowiązki:

  • Bliska współpraca z Klientami z różnych sektorów – analiza potrzeb i projektowanie rozwiązań chmurowych Data & AI/ML (m.in. w zakresie docelowej architektury i funkcjonalności);
  • Zarządzanie zróżnicowanymi projektami wdrożeniowymi na każdym etapie SDLC;
  • Prowadzenie prac doradczych i analitycznych (konsulting);
  • Aktywne uczestnictwo w tworzeniu oferty i strategii firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektach IT w roli analityka i / lub Project Managera
  • Podstawowa znajomość technologii chmurowej (szczególnie Microsoft) i jej zastosowań w obszarze danych i analityki: bazy i hurtownie danych, raportowanie, rozwiązania AI / ML
  • Umiejętność analitycznego myślenia i łączenia podejścia biznesowego z technologią
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
  • Umiejętność organizacji własnej pracy na wielu równoległych projektach

Oferujemy:

  • Unikalną możliwość pracy w obszarze doradztwa technologicznego
  • Możliwość pracy na najnowszych produktach firmy Microsoft, w szczególności komponentach Azure
  • Przyjazną atmosferę, brak dress-code-u
  • Biuro w Warszawie, w okolicy Metra Słodowiec
  • Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do pakietu sportowego oraz nauki języka angielskiego
  • Możliwość pracy zdalnej