Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0637

Obowiązki:

PROWADZENIE POKAZU WYPIEKU PIERNIKÓW W JĘZYKU POLSKIM I ANGIELSKIM.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie – B2 – wyższy średnio zaawansowany, w piśmie – A2 – niższy średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • gra aktorska
  • bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy: Rabiańska 9, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: cv należy wysłać na adres: rekrutacja@muzeumpiernika.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona