Aplikacje zostały zamknięte
  • Ankieter terenowy – Olsztyn

    • Wymiar pracy

      Pełny etat

    • Typ umowy

      Umowa o pracę

    • Olsztyn, Warmińsko-mazurskie

    Opis

    Eurofinance Sp. z o.o. jest multiagencją ubezpieczeniową, która dzięki doświadczeniu i współpracy z wieloma firmami, nie tylko ubezpieczeniowymi, pomaga klientom kompleksowo zabezpieczać ich mienie. Bogata gama produktów pozwala na dopasowanie odpowiedniego rozwiązania indywidualnie dla potrzeb danego klienta.

    Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Ankieter terenowy

    Zakres obowiązków:

    – samodzielne tworzenie bazy nowych, potencjalnych klientów w terenie

    – przeprowadzanie ankiet

    – budowanie pozytywnego wizerunku firmy

    – raportowanie

    Oczekujemy:

    – wykształcenia min. średniego

    – komunikatywności

    – samodzielności

    – odpowiedzialność

    – gotowości do pracy „w terenie”

    – prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

    Oferujemy:

    – zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    – ryczałt paliwowy związany z użytkowaniem własnego auta

    – atrakcyjny system wynagrodzeń

    – pracę w młodym, ciekawym zespole

    – okres wdrożeniowy i szkolenia przygotowujące do pracy

    – możliwości rozwoju i awansu

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą portalu.

    W przypadku pytań, bardzo prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 782054151

    Złożenie dokumentów aplikacyjnych na wskazane w ogłoszeniu stanowisko stanowi wyrażenie zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w toku postępowania rekrutacyjnego, w którym Pani/Pan aplikuje.

    W przypadku zgody na udział w innych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o umieszczenie poniższej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Eurofinance Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Al. Jerozolimskie 212A w celu przeprowadzenie kolejnych procesów rekrutacyjnych na inne stanowiska pracy w spółce Eurofinance Sp. z o. o.,

    Klauzula Informacyjna

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Eurofinance Sp. z o.o. („ADO”)

    Dane kontaktowe: ul. Al. Jerozolimskie 212A, Warszawa

    2. Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego, natomiast inne dane, w tym dane do kontaktu, na podstawie zgody, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

    ADO będzie przetwarzała Państwa dane osobowe, także w kolejnych naborach pracowników jeżeli wyrażą Państwo na to zgodę, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

    Jeżeli w dokumentach zawarte są dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO konieczna będzie Państwa zgoda na ich przetwarzanie, która może zostać odwołana w dowolnym czasie.

    3. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być: podmioty, które na podstawie stosownych umów podpisanych z ADO przetwarzają dane osobowe dla których administratorem danych osobowych jest ADO, tj. m.in. agencje pracy, firmy księgowe, kancelarie prawne oraz dostawcy usług IT.

    4. Państwa dane zgromadzone w obecnym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji.

    W przypadku wyrażonej przez Państwa zgody na wykorzystywane danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji, Państwa dane będą wykorzystywane przez 9 miesięcy.

    5. Mają Państwo prawo do:

    –        dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii

    –        sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych;

    –        ograniczenia przetwarzania danych osobowych;

    –        usunięcia danych osobowych;

    –        do wniesienia skargi do Prezes UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 – 193 Warszawa).

    W zakresie w jakim Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody, ma Pani/Pan prawo cofnąć udzieloną zgodę w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    6. Podanie przez Państwa danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 221 Kodeksu pracy jest niezbędne.

  • 782 054 151