ARCHITEKT

Architekt
Katowice
NR REF.: 1154923

Klientem HAYS jest międzynarodowa firma projektowo-wykonawcza, która realizuje ambitne projekty budowlane dla wielu gałęzi przemysłowych. Firma specjalizuje się w budowie hal produkcyjnych wraz z projektem technologii oraz pełnym wykonastwem.

Firma do jednego ze swoich biur technicznych poszukuje doświadczonego projektanta branży architektonicznejm który będzie odpowiedzialny za przygotowywanie i opracowywanie dokumentacji architektonicznej dla projektów przemysłowych (hale, magazyny, obiekty produkcyjne). Osoba na tym stanowisku powinna posiadać wykształcenie wyższe kierunkowe, uprawnienia do projektowania oraz przynajmniej 3 letnie doświadczenie w obszarze projektowania architektury. Organizacja pracuje w miedzynarodowym środowisku dlatego komunikatywna znajomość j. angielskiego jest obligatoryjna.

Klient pracuje m.in w AutoCAD oraz Revit Architecture
Biura firmy: Warszawa, Katowice, Gliwice

Firma oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pierwszą umowę na rok bez okresu próbnego, benefity korporacyjne oraz rozwój w strukturach doświadczonych inżynierów realizujących wielomilionowe kontrakty.

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania..

Przegląd pracy
Strona używa plików Cookies, pliki te potrzebne są do poprawnego jej działania, więcej dowiesz się na stronie polityka prywatności.

Zaloguj się

Zapisz się

Zapomniane hasło

Dzielić