Aplikacje zostały zamknięte

AS-y sprzedaży poszukiwani- Nowa sól

  • 2 800 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Nowa Sól, Lubuskie

Opis

As-y sprzedaży poszukiwani

AS należy do sieci sklepów detalicznych, które posiadają na terenie całej Polski ok 200 punktów sprzedaży. Jest to firma o ugruntowanej pozycji na rynku istniejąca w Polsce od 2002r. W ramach sieci sklepów AS posiadamy 80 sklepów tytoniowo-monopolowych.

Jeśli masz zdolności sprzedażowe ? Lubisz pracę z ludźmi ?

Nie masz doświadczenia zawodowego , albo właśnie doświadczenie jest Twoim atutem

Jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym??

TA OFERTA JEST SKIEROWANA SPECJALNIE DLA CIEBIE

Kogo szukamy: Specjalistę ds. sprzedaży

Co możemy Tobie zaoferować?

-atrakcyjny system premiowy, który da Tobie możliwość zwiększenia wynagrodzenia

-umowę o pracę jak i wynagrodzenie zawsze na czas dzięki temu osiągniesz stabilizację życiową

-szkolenia wewnętrzne, które pozwolą na dalszy rozwój Twojej kariery jak i awansu

-pracę blisko domu , dzięki temu zaoszczędzisz czas i pieniądze na dojazdy

-szeroki pakiet benefitów dostosowanych specjalnie do Twoich potrzeb

Jakie będziesz miał obowiązki:

– dbanie o przyjazną atmosferę i budowanie dobrych relacji z naszymi klientami

-praca z asortymentem (wykładanie towaru, prawidłowa ekspozycja, dbałość o porządek w sklepie )

-dbanie o wizerunek firmy

Jesteś zainteresowany ofertą ???

Prześlij nam swoje CV klikając przycisk NAPISZ !!! Bądź zostaw wiadomość a nasz rekruter skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania!

NIE ZWLEKAJ APLIKUJ

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez System Sp.z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2016 r., poz. 922.). Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/ny, że System Sp.z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze jest administratorem moich danych osobowych, że dane te będą przetwarzane wyłącznie w celu realizowania wszelkich czynności związanych z ewentualnym zawarciem umowy będącej podstawą zatrudnienia oraz związanych z tym zatrudnieniem. Nadto oświadczam, że swoje dane udostępniam dobrowolnie oraz że zostałam/em pouczona/y o prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawianiu w przypadku, gdy są one niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe”

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.