ASYSTEN/KA DS. HANDLOWYCH

Asysten/ka ds. handlowych
Poznan
NR REF.: 1154537

W związku z rozwojem naszego klienta, międzynarodowej firmy, o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy osób na stanowisko Asystenta/ki ds. handlowych. Nasz klient oferuje możliwość pracy hybrydowej (praca zdalna, oraz w biurze).

Zadania:

  • Obsługa zamówień realizowanych dla klientów
  • Bieżąca obsługa zapytań klientów
  • Udzielanie informacji
  • Aktualizacja informacji w systemie

Oczekiwania:

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • Znajomość SAP- będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w obsłudze klienta (dystrybucja, wsparcie sprzedaży)
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Umiejętności komunikacyjne oraz nastawienie na rozwój

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 – 16:00
  • Możliwość pracy hybrydowej (praca zdalna, oraz w biurze)
  • Zatrudnienie na podstawie Umowy Zlecenia
  • Zatrudnienie do końca 2021 roku z możliwością wydłużenia współpracy,
  • Możliwość rozwoju w organizacji, która jest jednym z liderów na rynku międzynarodowym
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić