Opis stanowiska pracy

Zakres poniższych obowiązków będzie zależny od doświadczenia zawodowego:
– przygotowywanie pism procesowych w toku postępowań podatkowych i sądowo-administracyjnych,
– opracowywanie treści merytorycznych z obszaru doradztwa podatkowego w różnych formach, opinie, porady, artykuły, prezentacje, itp.
– obsługa klientów kancelarii w zakresie realizowanych zleceń,
– prowadzenie dokumentacji spraw.

Wymagania

– wykształcenie wyższe
– rozpoczęty proces zdobywania uprawnień lub zdany egzamin na doradcę podatkowego lub chęć zdobycia takich uprawnień,
– 1-2 letnie doświadczenie zawodowe,
– wysokie umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista,
– wysoka etyka pracy,
– umiejętność pracy w zespole, organizacja pracy, zarządzania czasem,
Umiejętności dodatkowe będące dodatkowym atutem podczas rekrutacji:
– znajomość międzynarodowego prawa podatkowego,
– znajomość programu do obsługi kancelarii Kleos,
– umiejętność prowadzenia prezentacji.

Prezentacja firmy

Uchman i Partnerzy sp. z o.o. jest Spółką Doradztwa Podatkowego. Podmiot jest wpisany do rejestru osób prawnych uprawnionych do wykonywania czynności doradztwa podatkowego pod numerem 485. Posiadamy biura w Warszawie i Lublinie, ale obsługujemy klientów z całej Polski, a także z zagranicy.

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Prawo / Prokuratura

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło