Aplikacje zostały zamknięte
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Asystent Działu Handlowego

Miejsce pracy: Piaseczno

Dołącz do nas, a zyskasz:

  • pracę w intensywnie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie!
  • umowę o pracę
  • odpowiednie wdrożenie przez doświadczonych współpracowników
  • pracę w przyjaznej, rodzinnej atmosferze
  • zaufanie i wsparcie ze strony kierownictwa

Twoje zadania:

  • utrzymywanie kontaktów z naszymi Klientami (mailowo oraz telefonicznie)
  • koordynacja zamówień dla Klientów
  • współpraca z działem administracji oraz działem produkcji

Działaj z nami, jeśli:

  • nie boisz się kontaktu w j. angielskim oraz chciałbyś doskonalić swój warsztat językowy 🙂
  • posiadasz pierwsze doświadczenie na podobnym stanowisku lub w dziale sprzedaży, obsługi Klienta
  • jesteś otwarta/ty na zdobycie nowej wiedzy i umiejętności

Miejsce pracy: Tarczyn

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz wysyłania CV!

Kontakt: 723 193 125

Numer referencyjny: HT1/EWR/GRM/2021