Jeśli chcesz zdobyć ciekawe doświadczenie zawodowe w renomowanym centrum logistycznym, interesujesz się zagadnieniami technicznymi i cenisz sobie pracę w systemie jednozmianowym – ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Nie zwlekaj, wyślij sms o treści ASYSTENT, a my oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach.

Asystent działu technicznego

Tychy

Oferujemy:
  • roczne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością stałej współpracy,
  • wynagrodzenie na poziomie 3500 – 3600 zł brutto,
  • pracę po 8 godzin w przedziale czasowym od 07:00 do 17:00,
  • możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień do obsługi wózka widłowego.

Zadania:

  • wsparcie specjalistów ds. technicznych w codziennych zadaniach,
  • archiwizacja dokumentacji eksploatacyjnej,
  • wyposażanie pracowników w odzież roboczą, środki ochrony indywidualnej, a także narzędzia pracy,
  • ewidencjonowanie szkód, kosztów.

Oczekujemy:

  • dobrej znajomości pakietu MS Office (zwłaszcza arkusza kalkulacyjnego Excel) – weryfikowane w procesie rekrutacji,
  • mile widziani studenci kierunków technicznych,
  • komunikatywności i odpowiedzialności,
  • motywacji i chęci do nauki.
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić