„Dzięki Twojej pasji do nieruchomości także i TY możesz stać się częścią naszego międzynarodowego i odnoszącego sukcesy zespołu!”

Asystent/-ka (k/m) Działu Facility Management

Miejsce pracy: Wrocław

Twoje zadania

  • Prace administracyjne
  • Korespondencja mailowa i kontakt telefoniczny
  • Opracowywanie poczty
  • Skanowanie i korespondencja
  • Wprowadzanie i archiwizowanie danych
  • Pozyskiwanie informacji w Internecie
  • Prowadzenie i aktualizacja statystyk
  • Przygotowywanie spotkań
  • Protokółowanie
  • Kontrola faktur i terminów

Oferujemy

  • Karta Multisport
  • Pakiet medyczny
  • Praca w stale rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • Pewne miejsce pracy, niezależne od sytuacji rynkowej
  • Nowoczesne i innowacyjne biuro oraz ergonomiczne stanowiska

Twój profil

  • Wykształcenie ekonomiczne
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku asystentki/ sekretarki mile widziane
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel i Word
  • Zdolności organizacyjne, solidność i dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole, asertywność
  • Dobra znajomość j. niemieckiego
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić