Aplikacje zostały zamknięte

Asystent Księgowego

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Olszyna, Dolnośląskie

Opis

Asystent/ka Księgowego – Novostrat Sp. z o.o.

OBOWIĄZKI:

-Zapewnienie pomocy dla działu księgowości i biura

-Dokładne przygotowywanie i obsługa dokumentów księgowych i ewidencji

-Przygotowywanie depozytów bankowych, księgowań i wyciągów z księgi głównej

-Uzgadnianie kont

-Codzienne wprowadzanie kluczowych danych transakcji finansowych do bazy danych

-Zapewnienie pomocy i wsparcia personelowi firmy

-Badanie i śledzenie problemów i rozbieżności w rachunkowości lub dokumentacji

-Informowanie kierownictwa i tworzenie raportów / podsumowań dotyczących obszarów działalności

-Działanie zgodnie z ustalonymi standardami, procedurami i obowiązującymi przepisami

-Ciągłe aktualizowanie wiedzy

Doraźnie: codzienna pomoc pracownikom w różnych zadaniach administracyjnych

Jeśli posiadasz:

-udokumentowane doświadczenie księgowe, najlepiej jako księgowy do spraw należności i / lub płatności.

-znajomość procedur księgowych i rachunkowych

-kompetencje w MS Office, bazach danych i oprogramowaniu księgowym

-praktyczne doświadczenie z arkuszami kalkulacyjnymi i raportami finansowymi

-umiejętność wykonywania zadań archiwizacji i prowadzenia dokumentacji

-umiejętności wprowadzania danych i edytowania tekstu

-dobrą organizacja pracy

-wykształcenie średnie (certyfikat księgowego będzie dodatkowym atutem)

-dobrą znajomość języka angielskiego

dołącz do naszego zespołu.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych (CV w języku angielskim) na adres e-mail wraz z oświadczeniem “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Novostrat Sp. z o.o. (ul. Skłodowskiej 1, 59-830 Olszyna), w celu realizacji procesu rekrutacji”.