Audytor- praca zdalna

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Gliwice, Śląskie

Opis

DTiQ Poland ,poszukuje osób na stanowisko audytora jakości

Zakres obowiązków:

• Sporządzanie raportów służących do oceny jakości pracy restauracji sieciowych na podstawie video oraz danych dostarczonych przez naszą aplikacje (między innymi: podejrzane transakcje ocena zachowania pracowników, higiena i jakość pracy,). Raporty są wykonywane przy użyciu gotowych formularzy

• Informowanie naszego wewnętrznego Działu Technicznego o wszelkich nieprawidłowościach związanych z działaniem naszych aplikacji wychwyconych podczas przeprowadzania audytów (na przykład: brak danych lub brak video na konkretnej lokalizacji

Oferujemy:

• kompleksowe szkolenia z zakresu wykonywanych audytów

• możliwość rozwoju zawodowego

• świetną atmosferę pracy w młodym zespole

• stabilizację – liczymy na długotrwałą wspołpracę

• opieke medyczna Luxmed ,ubezpieczenie grupowe Aviva, karte Multisport

• lekcje angielskiego

Wymagania:

• znajomość j. angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym – głównie w piśmie

• rzetelność , dokładność, spostrzegawczość w pracy

Miejsce pracy :

praca zdalna lub w biurze w Gliwicach

Rodzaj umowy:

umowa zlecenie na okres próbny

umowa o prace po okresie próbnym na czas określony

Wymiar godzinowy : pełny wymiar godzin od poniedziałku do piątku

Wynagrodzenie: stawka godzinowa na okresie próbnym

stałe wynagrodzenie po okresie próbnym plus system premiowania na ilość i jakość wykonywanych audytów

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło