Aplikacje zostały zamknięte
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Automatyk (m/k)

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Toruń

Obowiązki:

  • zapewnienie ciągłości produkcji poprzez wykonywanie napraw, konserwacji i przeglądów aparatury kontrolno-pomiarowej i elementów wykonawczych automatyki,
  • administracja systemów sterowania opartych na PLC Siemens,
  • naprawy, konserwacja, kalibracja i sprawdzenia aparatury kontrolno-pomiarowej, układów pneumatyki i hydrauliki i układów technologicznych (pompy, mieszalniki, zawory),
  • wykonywanie pomiarów technikami takimi jak np. termografia, endoskopia,
  • naprawa i konserwacja układów automatyki oraz systemów sterowania,
  • udział przy wdrażaniu programu WCM,
  • usuwanie awarii, wprowadzanie korekt ruchu w systemach zrobotyzowanych,
  • usuwanie awarii, konfiguracja systemów napędowych asynchronicznych i servo,
  • wykonywanie przeglądów okresowych i konserwacyjnych,
  • dbałość o porządek w warsztacie elektrycznym i automatyki.

Wymagania:

  • wykształcenie – na poziomie min. średnie techniczne o profilu elektronicznym lub automatycznym,
  • doświadczenie zawodowe – przy urządzeniach i instalacjach elektrycznych,
  • praktyczne umiejętności czytania schematów elektrycznych,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • umiejętność odnajdywania i usuwania awarii sieci elektrycznej, posługiwanie się przyrządami pomiarowymi,
  • znajomość diagnostyki systemów sterowania opartych o sterowniki PLC oraz diagnostyki systemów zrobotyzowanych,
  • uprawnienia energetyczne mile widziane.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednie w strukturach naszego klienta na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz premie kwartalne (zadaniowa, motywacyjna) i roczną,
  • bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie zdrowotne, dofinansowanie do wypoczynku pracowników i ich dzieci, sklepik zakładowy, bony Sodexo i paczki świąteczne, Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowana karta Multisport, program wsparcia pracowników (między innymi pomoc prawna, finansowa, psychologiczna).

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.